15-18 травня 2023 року

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА АСПІРАНТІВ “ІЕФ-2023”

вул. Університетська, 21, Ужгород,
Закарпатська область, 88017
ІЕФ-2023

Про Конференцію

Шановні молоді науковці!

В Інституті електронної фізики Національної академії наук України буде проходити традиційна, вже одинадцята, міжнародна конференція молодих учених та аспірантів “ІЕФ-2023”. Ця наукова конференція стала однією з важливих форм висвітлення підсумків наукової роботи, пов’язаної з проведенням студентами та аспірантами наукових досліджень, підготовкою магістерських проєктів і дисертацій. Крім того, вона є ефективним засобом вияву обдарованої молоді, реалізації набутих ними здібностей, активізації навчально-пізнавальної діяльності, обміну досвідом. І ми чудово розуміємо, що зараз, як ніколи, потрібно проводити такі міжнародні наукові заходи.

У цей важкий воєнний час, ми з надією дивимося у майбутнє та очікуємо на змішаний формат проведення - офлайн та онлайн, але будемо інформувати вас про можливі зміни. Після завершення конференції всі доповідачі отримають електронні сертифікати про участь, а також буде визначено найкращі доповіді, автори яких будуть нагороджені дипломами.

Вже декілька років у рамках конференції проводяться майстер-класи для молодих учених, на яких заслуховуються лекції провідних вітчизняних та зарубіжних вчених. Для участі в роботі конференції “ІЕФ-2023” спікерами оглядових лекцій з найактуальніших напрямів науки і техніки запрошено провідних фахівців поважних наукових установ України та із за кордону.

Конференція відбудеться 15-18 травня 2023 року

Підсумки конференції

Молоді вчені – від учениці ліцею до докторів наук – виголосили понад 50 доповідей на міжнародній конференції «ІЕФ–2023», яку Інститут електронної фізики НАН України проводив 15–18 травня 2023 року у змішаному форматі (офлайн і онлайн). Автори з Ужгорода, Києва, Харкова, Дніпра, Біликів (Полтавська область), Львова, Чернівців, Берегова, а також Вільнюса (Литва), Трієста (Італія), Ренна (Франція), Нотінгема (Велика Британія) на високому рівні представили наукові результати з усіх оголошених напрямів конференції.

"Родзинкою" конференції стали оглядові лекції від досвідчених наукових спікерів – провідного наукового співробітника Інституту електронної фізики НАН України Юрія Ажнюка, завідувачки відділу позагалактичної астрономії та астроінформатики Головної астрономічної обсерваторії НАН України члена-кореспондента НАН України Ірини Вавилової, директора «Canberra Packard Ltd» Сергія Самочерниха, професора Ужгородського національного університету Олександра Молнара та наукової співробітниці міжнародного дослідницького центру «Elettra Sincrotrone Trieste» докторки Оксани Плекан, яка особисто приїхала для виступу з Трієста (Італія).

Авторів найкращих наукових доповідей було відзначено дипломами:

Диплом І ступеня – Олег Єрмаков (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Харків, Україна).

Диплом ІІ ступеня – Оксана Маньковська (Білицький ліцей №1, Білики, Полтавська область, Україна).

Диплом ІІ ступеня – Ярослав Гречко (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харків, Україна).

Диплом ІІІ ступеня – Кароліс Ґальванаускас (Центр лазерних досліджень, Фізичний факультет Вільнюського університету, Вільнюс, Литва).

Диплом ІІІ ступеня – Артем Грінченко (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харків, Україна).

Диплом ІІІ ступеня – Захар Кудринський (Чернівецьке відділення Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України, Чернівці, Україна; Школа фізики та астрономії Ноттінгемського університету, Ноттінгем, Велика Британія).

Програмний комітет конференції рекомендував цих авторів для безкоштовного опублікування статей у журналі «Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика», який індексується у наукометричних базах Scopus та Google Scholar.

Конференція відбулася без організаційних внесків, натомість кожен з учасників зміг долучитися до збирання коштів на потреби українських військових. Загалом було зібрано 6000 гривень, які передано волонтерам на автівки для Збройних Сил України. Організатори конференції висловлюють вдячність учасникам, слухачам, спонсорам – Управлінню у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, народному депутату Роберту Горвату за фінансову підтримку у проведенні цього важливого наукового форуму та основне – доземний уклін нашим Збройним Силам України, що всі ми маємо змогу працювати, організовувати такі форуми та продовжувати творити науку.

Тематика Конференції

Фізика парних зіткнень електронів, атомів, іонів, молекул і фотонів

Спектроскопія атомів та молекул

Нелінійна оптика, лазерна фізика

Фізико-хімічні основи і технології отримання, оброблення та застосування макроскопічних і мезоскопічних кристалів, плівок та склоподібних матеріалів

Низькоенергетична ядерна фізика

Радіаційна і техногенно-екологічна безпека

Теоретична фізика

Збірник тез конференції

Переглянути

Регламент роботи конференції:

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Форми участі – усна офлайн або онлайн доповідь з презентацією (до 15 хвилин). Мова доповіді та матеріалів презентації має бути тією самою, що й мова поданих автором тез доповіді. Переклад не забезпечується.

Вік учасників – до 36 років або до 40 років включно для вчених, які мають науковий ступінь доктора наук.

Публікації:

Тези доповідей (тільки тих, які будуть проголошені на конференції) будуть опубліковані у збірнику матеріалів міжнародної конференції молодих учених та аспірантів "ІЕФ-2023" з присвоєним ISBN. Найкращі доповіді, представлені на конференції, будуть рекомендовані програмним комітетом конференції для безкоштовного опублікування у вигляді статті в журналі “Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика” (індексується у наукометричних базах Scopus, Google Scholar). Всі статті будуть проходити стандартну процедуру рецензування згідно з вимогами, наведеними на сайті журналу за ПОСИЛАННЯМ.

Участь у конференції

Для включення до Програми конференції вам необхідно надіслати тези доповіді до 5 квітня 2023 року через електронну Google-форму.

Важливі дати

Прийом електронних версій тез доповідей – до 5 квітня 2023 р. (включно)

Проведення конференції – 15-18 травня 2023 р.

Надсилання електронних сертифікатів про участь та дипломів – до 30 травня 2023 р.

Публікація збірника тез доповідей на сайті конференції – до 5 червня 2023 р.

Подача статей до журналу – до 30 червня 2023 р.

Запрошені спікери

spiker_azh spiker_mol spiker_plk= spiker_sam spiker_vav

Програмний комітет

Голова програмного комітету:
чл.-кор. НАН України Ганна ГОМОНАЙ
Заступник голови програмного комітету:
проф. Анатолій ЗАВІЛОПУЛО
Члени програмного оргкомітету:
проф. Олександр ГОМОННАЙ (Україна) проф. Володимир МАСЛЮК (Україна) проф. Петер КОПЧАНСЬКИЙ (Словаччина) д.ф.-м.н. Євген РЕМЕТА (Україна) д.ф.-м.н. Юрій АЖНЮК (Україна) др. Валдас ЙОНАУСКАС (Литва) др. Оксана ПЛЕКАН (Італія) др. Лаліта ШАРМА (Індія) др. Шандор ДЕМЕШ (Франція)

Організаційний комітет

Голова оргкомітету:
к.ф.-м.н. Вікторія РОМАН
Заступник голови оргкомітету:
к.ф.-м.н. Оксана ПОП
Члени оргкомітету:
к.ф.-м.н. Тетяна ПОПИК к.т.н. Наталія СВАТЮК к.ф.-м.н. Олександр ПАПП Анатолій МИЛИМКО Олександр ВАСИЛЬЄВ Іван МОШКОЛА Ігор ПИЛИПЧИНЕЦЬ Євген ОЛЕЙНІКОВ Петро ЯВОРСЬКИЙ

Матеріали Конференції

Перше інформаційне повідомлення Друге інформаційне повідомлення Зразок оформлення публікацій